Menu
A+ A A-

 skatepark

Historia Capratia Extreme Fest sięga 2012r kiedy to grupa pasjonatów związana z rzeszowskim Skateparkiem postanowiła zorganizować zawody w agresywnej jeździe na rolkach oraz finał ligi PRL 2012r. Przy wsparciu Stowarzyszenia Green oraz szerokiego Wolontariuszy, udało się przeprowadzić finały w światowym stylu. Poziom imprezy przeszedł najśmielsze oczekiwania i tak od tamtego czasu Skatepark Rzeszów co roku gości najlepszych Riderów z polski i zagranicy.

Następne edycje to kolejne udane eventy, nowi zawodnicy praktycznie z całego świata. Jeszcze więcej trybun jeszcze więcej atrakcji, jeszcze lepsze nagrody. Wszystko to, aby Skatepark Rzeszów stał się istotnym elementem na mapie sportów ekstremalnych w Polsce i Zagranicą.

W 2015r ci sami ludzie, bogatsi o doświadczenia poprzednich lat zdecydowali się pójść o krok dalej. Korzystając z nadarzającej się okazji, kolejnej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2015, postanowili zebrać głosy na sfinansowanie 3 dniowego festiwalu, łączącego 3 dyscypliny – Rolki, Deskorolka i BMX. Dzięki zaangażowaniu i wytrwałości zdobyliśmy ponad 2000 podpisów i nasz projekt trafił do realizacji.

Tak oto początkowo niewielka inicjatywa nabrała szerszego wydźwięku, a my jako Organizatorzy mamy przyjemność zaprosić Was na największy festwial sportów ekstremalnych w południowej Polsce. Widzimy się 14-16 Lipca 2017 na Skatepark Rzeszów

Zapraszamy !!!